sobota, 21 czerwca 2014

" Wild and young "

Witam Was !
Kolejny post, którego wklejam przy dźwiękach nowej płyty Lany Del Rey "Ultraviloence" , sporo odsłuchań i ciągle nie wiem co powiedzieć o jej najnowszym "dziecku" .Na pewno jednym z lepszych utworów na płycie jest dla mnie "Cruel world" ... Ale o całości mogę się wypowiedzieć jeszcze po kolejnych odsłuchach.
No dobrze, ale przecież mam mówić o mojej nowej stylizacji, a nie muzyce. Jak widzicie tym razem zupełnie zmieniłem swój image na bardziej "streetową" wersję. Są luźne jeansy z obniżonym krokiem, jest różowy tank, te ciuchy pochodzą ze sklepu Gekon_shop ,bardzo lubię lubię takie luźne, trochę "niechlujne" stylizacje. Jak zawsze towarzyszy mi kolor, nieodzowny element w moich setach.
Tym razem z Darkiem wybraliśmy się w "skalny" plener to był jego pomysł ,ok przyznaję  się .. ja tym razem nie miałem pomysłu na znalezienie jakiegoś ciekawego miejsca do zdjęć ;) Myślę, że efekt finalny wyszedł całkiem ciekawie. Ale to już ocenicie sami . Zapraszam Was do przeglądnięcia całej sesji.
Na koniec opiszę Wam jeszcze moją stylizację a więc spodnie Soul & Glory  Gekon-shop , różowy tank Asos również pochodzi ze sklepu : Gekon-shop, buty vintage: Rochas , torba to oczywiście  : M I M A bags Maciek Muszyński , okulary: Playboy, wiatrówka moro to:  Replay , pasek w groszki : vintage shop, zegarek jelly watch: allegro, bransolety: allegro, wisior vintage kotwica : Jubileo.pl , czapka :allegro.
Zdjęcia: Darek Warzecha ... ogromne dzięki !
Dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny ! :)

1 komentarz: