poniedziałek, 4 kwietnia 2016

"Red cross"

Cześć !
No to zaczynamy, kolejny post...kawa obok..jeszcze muzyka i można działać...
Tym razem Litany "Work this out" i znając życie kawałek będzie leciał kilkanaście razy az skończę pisać i wklejać zdjęcia ;)
Jestem bardzo zadowolony z tej sesji ponieważ znalazłem super klimatyczne miejsce, a jest nim stary opuszczony dom. Prawdopodobnie będzie miał około 150 lat, jestem ogromnym fanem właśnie takich miejsc! Ale najbardziej zadowolony jestem  z innego powodu, a mianowicie z tego, że w tym poście pojwaiła się rewelacyjna torba marki Trykot, Wszystkie torby tej marki są wykonane ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół. Można powiedzieć, że Trykot to torba z historią.
Jest ona uszyta z transportowego worka medycznego z lat 40-50-tych XX wieku.
Opróćz tego, że Trykot fantastycznie się prezentuje jest też praktycznie niezniszczalny ponieważ torba jest wodoodporna gdyż tkanina, z której jest wykonana jest woskowana.
Serdecznie polecam Wam wszystkim torby  Trykot będą one doskonałym dotakiem do codziennych stylizacji i na pewno nikt nie przejdzie obok nich obojętnie, a Wy  będziecie się wyróżniali  z tłumu. Poza tym styl militarny jest ciągle bardzo modny, a torby te spełniją te wymagania w 100 %
No dobrze to teraz przechodzimy to opisu całej stylizacji...
Torba : Trykot 
Buty:Nike Air Max
Spodnie: Diesel
Płaszcz:Khujo
Koszula: Allsaints
Zegarek: Tissot
Pasek: Jack&Jones
Biżuteria: Allegro
Okulary: Brooklyn Butik
O moją fryzurę i brodę zadbała: Perła
Dzięki za odwiedzny !
Darek dzięki za super sesję !
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz