wtorek, 7 stycznia 2014

" Nikiszowiec my love ... part II "

Witam Was!
Nowa sesja tym razem po raz drugi w moim magicznym Nikiszowcu. Gdy 14 października 2013 roku pierwszy raz postawiłem moje nogi na jego brukowanych uliczkach już wiedziałem, że to nie będzie ostatni raz. Dlatego odwiedzając Katowice nie mogłem po prostu oprzeć się pokusie  spaceru  po tych klimatycznych i pięknych uliczkach. Przypuszczam, że będzie jeszcze kilka sesji w tym  miejscu, czuję się w nim po prostu doskonale i aż nie chce mi się go opuszczać. Po raz kolejny przekonuję się do tego, że mieszkańcy mówiący o nim Magiczny Nikisz nie mylą się !
Piszę tego posta, ale powiem szczerze, że opuściła mnie chwilowo wena na pisanie. Siedząc przed laptopem i pisząc robię krótkie przerwy i myślę co by tu jeszcze napisać ... Hmmm to może o tym, że mamy Nowy Rok 2014, a ja nie robię żadnych podsumowań i planów, a to dlatego bo nie lubię tego robić. Uważam, że lepiej nic nie planować "na papierze" żeby później nie było rozczarowań ;) Mam swoje plany i marzenia w głowie i to mi wystarczy, mam nadzieję, że chociaż część z nich zrealizuje się w tym roku. Wam również życzę aby Wasze plany/marzenia ujrzały światło dzienne w tym 2014 roku !
Ok to może przejdę teraz do mojej stylizacji i tego co mam na sobie. A więc tak idąc od dołu : buty z ćwiekami i cyrkoniami : allegro, spodnie: lee powell, pasek ćwieki : allegro, kurtka skórzana: jack& jones, rękawiczki : h&m , bluza : allegro, moja ukochana torba to oczywiście : https://www.facebook.com/MIMABags ,Maciek coś Ty mi narobił, że tylko z nią chcę chodzić !?
czapka: allegro, okulary: brylove, zegarek: casio gshock, bransoleta i łańcuch na szyi : allegro słuchawki: philips, szalik "ukradłem"  z szafy mojej mamy, uszyła go sama jakieś .... 35 lat temu.
Za zdjęcia dziękuję jak zwykle Tobie Darek ;)
Pozdrawiam Was serdecznie i dzięki za odwiedziny !!!
1 komentarz:

  1. świetny styl, odważny i bardzo ciekawy! A bluza-mistrz! :D

    OdpowiedzUsuń