piątek, 2 maja 2014

" Desert ... I'm not afraid of tigers..."

Witam Was !!!
Siedzę i myślę co napisać ... Za oknem rewelacyjna pogoda : nareszcie ! To ona sprawia, że nagle pojawia się we mnie mnóstwo optymizmu i chęci do życia, wszystkie "doły" zakopane ;)
Tymczasem czas na nowego pustynnego posta i sesję w tych klimatach. Jak zobaczycie na zdjęciach plener  wiosenno / wakacyjny i tylko czuję wiatr we włosach i piasek w butach. Tak pojawia się kolejne miejsce, które od razu bardzo polubiłem ! Jest nim Pustynia Błędowska, jak się okazuje to największy w Polsce obszar piasków bo sięga ok 33 km, a najciekawsze jest to, że takie wspaniałe miejsce znajduje się na ... Śląsku. Wkraczamy z Darkiem całym sprzętem i zaczynamy sesję, widzimy, że nie jesteśmy sami bo obok nas oprócz spacerujących ludzi, motorów i quadów są również inne sesje zdjęciowe...super ! :)
Jak widzicie sesja jak zwykle tak nas pochłonęła, że jest sporo zdjęć. Życzę Wam  miłego oglądania, mam nadzieję, że Wam się spodoba.
A teraz krótki opis tego co mam na sobie : buty: new balance, spodnie: scotch & soda, koszula: calvin klein,
pasek w ćwieki: allegro, rewelacyjny tshirt z James Dean : Gekon_shop
kamizelka: diesel, zgarek: Omax, biżuteria: allegro, kapelusz: "chiński market" , okulary: allegro, torba skórzana vintage: allegro. Zdjęcia: Darek Warzecha : dzięki ! Kasiu dzięki za znalezienie tego pięknego miejsca ! ;)
Dziękuję Wam za odwiedziny !
1 komentarz: