piątek, 26 czerwca 2015

" Damage "

Cześć !!!

Jest lato, spalony słońcem pojawiam się z nowy postem, Tym razem sesja powstała w jednym z moich ulubionych miejsc. Ponownie stawiam swoje nogi w starej, zniszczonej i klimatycznej cementowni w Grodźcu. Pomimo zakazów przekraczamy progi i wchodzimy w rewelacyjne miejsce, w którym czuć "duchy historii" ....
W tej sesji postanowiłem zrobić coś o czym myślałem już od dawna, pokusiły mnie do tego min. światowe pokazy mody. A chodzi tutaj o założenie skarpet do klapek ;) Dla większości tzw. "wiocha" , ale jak zawsze powtarzam dla mnie moda to zabawa więc postanowiłem to zrobić.
I jak okazuje się na tegorocznych pokazach mody na sezon wiosna/lato 2016 skarpety plus sandały czy też  klapki nadal są obecne. Pojawią się on min. na wybiegach: Calvina Kleina, Marni, Versace czy Ktz....  Jak można zauważyć ogólnie skarpety odgrywają istotną rolę na pokazach są naprawdę mocno obecne. Jeżeli nie ma ich w połączeniu z sandałami czy klapami to są znowu w połączeniu z półbutami i szortami. Mnie osobiście takie połączenie bardzo się  podoba pod warunkiem, że cała stylizacja jest odpowiednio stworzona. Oczywiście wszytko jest też kwestią osobistego podejścia do mody i tego czy w takim połączeniu będziemy się dobrze czuli, Nie róbmy czegoś na siłę i tylko dlatego, że jest modne.
Przejdę teraz do opisu  tego co mam na sobie.
 Klapki :adidas duramo
Skarpety: adidas
Spodenki i pasek: jack&jones
Koszulka: officina 36 kupiona w: tk maxx
Kurtka: hermes
zegarek:diesel
skórzana bransoleta: ArtCoral
okulary: cropp
nerka oraz pozostała biżuteria: allegro
Zdjęcia: Darek ( dzięki ! )
Ania Piszczałka ...dziękuję ! Wiesz ca co .... <3 ;)
Dzięki za odwiedziny !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz