piątek, 22 marca 2013

drwal..;)

Cześć,ponieważ miało już nie być sesji "z zimą w tle'' postanowiłem zatem stworzyć coś w pomieszczeniu ;) od razu proszę Was o wyrozumiałość i zrozumienie : to moja pierwsza taka sesja.Nie chcę Was zaniedbywać więc coś wykombinowałem. Mam nadzieję,że efekt naszej pracy nie przerazi Was i nadal będziecie mnie "lubić" ,naprawdę bardzo się starałem :)
A tak przy okazji mam do Was ogromną prośbę : zróbcie coś żeby w końcu przyszła ta wiosna ,chcę się w końcu pokazać w jakimś t-shircie,założyć okulary przeciwsłoneczne...itp.No mam nadzieję,że mogę na Was liczyć,ja odpłacę się Wam fajnymi , słonecznymi sesjami i mam nadzieję stylizacjami ;)
Ok to tyle tytułem wstępu ( w sumie dosyć przydługawego , wybaczcie czasami lubię się rozgadać ). A teraz sesja i moja stylizacja na dziś:

Na zdjęciach ubrany jestem w :
dresowe spodnie ( tak bardzo ulubione przeze mnie ) h&m,buty Zara kupione na Allegro, koszula Moschino i myślcie od razu,że zapłaciłem za nią 800 zł ....a właśnie,że nie ponieważ pochodzi z second handu  ,  wyłowiłem ją oczywiście na moim ulubionym portalu Allegro za ... 60 zł ,to się nazywa okazja ! ;)
złoty zegarek casio : Allegro ,bransoletki i przypinki :Allegro,okulary : Allegro. No i wreszcie na sam koniec zostawiłem kamizelkę ponieważ ona wymaga dłuższego opisu . A więc zaskoczę Was teraz gdy powiem ,że ta kamizelka Wranglera była kiedyś kurtką jeansową i uwaga...ma 40 lat ! :)
Już słyszę to Wasze ''wow'' ,które mówicie teraz czytając te słowa ;)

 W kamizelce tej ( wtedy jeszcze kurtce ) chodził jeszcze mój tata,który kupił ją w Pewex-ie,później jego synkowie ( mój brat i ja ) w czasach liceum ,a więc lata : '80 '90-te ciągle bili się o nią,no przecież z taką wtedy jeszcze kurtką można było mieć każdą dziewczynę....no może prawie każdą ;)
Gdy w kurtce rękawy były już okropnie podarte podjęliśmy decyzję o ich cięciu i tak właśnie powstała kamizelka,na którą teraz patrzycie. Oczywiście w sesji tej nie mogło zabraknąć mojego ulubionego "drewnianego" zapachu :" He wood rocky mountain " od  Dsquared .
No dobrze nie zamęczam już Was tymi historiami,pozdrawiam serdecznie i do następnej sesji,oby już wiosennej i słonecznej.

2 komentarze: